Rychlý kontakt
Pexi, s.r.o.,
Podnikatelská 565, 19011 Praha 9
Telefon
(+420) 274 023 224
Fax+zázn.
(00420) 274023224
Skype
pexi.asist
Email
info@pexi.cz
Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem facebooku.
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2014

O nás

ALEXANDER - výrobce her s dloholetou tradicí

               

Patříme mezi největší distributory her a hraček v České a Slovenské republice. Máme nejširší sortiment naučných a vzdělávacích her pro děti. Naše hry pravidelně získavají významná ocenění a čestná uznání.

Od roku 2006 dodáváme dětské digitální teploměry. Dnes jsou digitální teploměry distribuovány pod značkou pexiMED. Mezi digitálními teploměry najdete speciální dětské dudlíky pro měření teploty těch nejmenších a teploměry a motivy zvířátek z kreslených příběhů "Cartoons“.

Od roku 2007 u nás můžete najít značku naučných a společenských her Alexander pro český a slovenský trh, ke které jsme přidali po pečlivém výběru několik dalších dodavatelů. Sortiment jsme rozšířili mj. o nešpinivé modelovací hmoty a uklidňující hračky pro spaní nejmenších i starších dětí. V současné době zastupujeme tyto značky, kterým věnujeme náležitou a plnou péči – Alexander, PlayFoam, Learning Resources, Cloud B,  Doodle Roll a RBG-Evoluce (série her Evoluce je vyráběná v České republice).

 

Spolupracujeme s největšími hračkářskými řetězci a prodejci papírenského sortimentu, dodáváme zboží do hypermarketů a obsluhujeme i hračkářské a papírenské velkoobchody v České a Slovenské republice. Od svého vzniku spolupracujeme také s nezávislými prodejnami hraček a papíru a v posledních letech jsme rozšířili přímou distribuci do knihkupectví.

 

Naším krédem je dodávat kvalitní, zajímavé hračky a hry za rozumnou cenu, dostupné co nejširší vrstvě zákazníků, které mají pro své uživatele smysl a užitek. Hračky našich dodavatelů musí vždy splňovat přísné normy pro výrobu hraček EN 71 a označení CE. Jiné hračky u nás nenajdete.

 

  Svým sponzorským programem celoročně podporujeme pořadatele velkých i malých sportovních, vzdělávacích a společenských akcí pro děti. Spolupracujeme aktivně s Nadačním fondem Zdeňky Žádníkové a hudebním duem pro děti „Vanda a Standa“.

PEXI – hry, co mají hlavu a patu.

Kontakty a lidé