Rychlý kontakt
Pexi, s.r.o.,
Podnikatelská 565, 19011 Praha 9
Telefon
(+420) 222 762 000
Fax+zázn.
(00420) 222762000
Skype
pexi.asist
Email
info@pexi.cz
Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem Facebooku na adrese www.facebook.com/pexicz. Nebo vyhledejte facebookovou stránku "MilujemeHračky"
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2021

O nás

Spolupráce PEXI a ALEXANDER - výrobce her s dloholetou tradicí

               

Společnost Pexi s.r.o.  patří mezi největší distributory her a hraček v České a Slovenské republice. Máme nejširší sortiment naučných a vzdělávacích her pro děti od 3 měsíců do 8 let. Zároveň nás těší, že naše hry a hračky pravidelně získavají významná ocenění a čestná uznání nejen veřejnosti, ale i odborných pracovníků.

Naší vedlejší činností je d roku 2006 distribuce dětských digitálních teploměrů. Tyto teploměry využívají mj. prodejny s kojeneckými potřebami jako doplňkový sortiment pro své zákazníky. Mezi digitálními teploměry najdete také speciální dětské dudlíky pro měření teploty těch nejmenších a teploměry a motivy zvířátek z kreslených příběhů "Cartoons“. Teploměry dodáváme pod naší vlastní značkou "pexiMED".

Od roku 2007 se věnujeme distribuci naučných a společenských her značky Alexander pro český a slovenský trh. Další kreativný a vzdělávací hry a hračky jsme přidali během let po pečlivém výběru od několika dalších dodavatelů. Sortiment jsme rozšířili mj. o nešpinivé modelovací hmoty a uklidňující hračky pro spaní nejmenších i starších dětí. V současné době zastupujeme tyto značky, kterým věnujeme náležitou a plnou péči – Alexander, PlayFoam, Learning Resources, Cloud b,  Doodle Roll a RBG-hry Evoluce (série her Evoluce je vyráběná přímo v České republice).

 

Spolupracujeme s největšími hračkářskými řetězci a e-shopy a také prodejci papírenského sortimentu. Dodáváme zboží do hypermarketů a obsluhujeme i hračkářské a papírenské velkoobchody v České a Slovenské republice. Od svého vzniku spolupracujeme také s nezávislými prodejnami hraček a papíru a v posledních letech jsme rozšířili přímou distribuci do knihkupectví.

 

Naším krédem je dodávat kvalitní, zajímavé hračky a hry za rozumnou cenu, dostupné co nejširší vrstvě zákazníků, které mají pro své uživatele smysl a užitek. Hračky našich dodavatelů musí vždy splňovat přísné normy pro výrobu hraček EN 71 a označení CE. Jiné hračky u nás nenajdete.

 

  Svým sponzorským programem celoročně podporujeme pořadatele velkých i malých sportovních, vzdělávacích a společenských akcí pro děti. Spolupracujeme aktivně s Nadačním fondem Zdeňky Žádníkové a hudebním duem pro děti „Vanda a Standa“.

PEXI – hry, co mají hlavu a patu.

Kontakty a lidé