Rychlý kontakt
Pexi, s.r.o.,
Podnikatelská 565, 19011 Praha 9
Telefon
(+420) 222 762 000
Fax+zázn.
(00420) 222762000
Skype
pexi.asist
Email
info@pexi.cz
Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem Facebooku na adrese www.facebook.com/pexicz. Nebo vyhledejte facebookovou stránku "MilujemeHračky"
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2021

Tvary, barvy, paměť -Z VÝSTAVY

Výrobce: Alexander

Mírně poškozený obal, nemá vliv na funkci výrobku.
Atraktivní zábavná naučná hra obsahuje i navlékání na provázky. Oceněná jako "SPRÁVNÁ HRAČKA 2017". Obsahuje 2 zajímavé varianty hry (od 4 a od 6 let). Učí barvy a tvary, rozvíjí paměť, postřeh a koncentraci. Pro 2-4 hráče od 4-5 let.

Nečekaně zábavná hra, která učí barvy a  tvary, rozvíjí paměť, postřeh a koncentraci.
Skládej žetony různách tvarů a barev podle vzorové karty. Zapoj postřeh a paměť. Zaleží na každém detailu a rychlosti abys zvítězil!
Během manipulace s tvary a vyhodnocování výsledků se děti seznamují a opakují názvy základních geometrických tvarů a barviček.
 
Na 55 kartách najdete různě poskládané vzory tvořené z tvarů, které odpovídají tvarům plastových žetonů. Každý hráč obdrží velkou bílou kartu se "slepou" mřížkou, do které bude umísťovat plastové  barevné žetony.
 Po chvilkovém prohlédnutí karty musí hráči z žetonů složit vzor na svojí velkou kartu tak, jak si ho zapamatovali. První kdo složí sparávně barevné žetony podle vzoru, získavá "vítěznou" kartu.

 Ve druhé verzi hry musí její účastníci co nejrychleji navlékat žetony na svůj provázek. Jejich barva, tvar a počet se musí shodovat s kartou, kterou si hráč na krátkou chvilku prohlédl. Tentokrát nezáleží na jejich pořadí a umístění, ale pouze na správném celkové počtu barevných žetonů. 
Tato druhá varianta je vhodná také pro menší děti.

Při hře se s dětmi skvěle zabaví celá rodina.
- má pozitivní vliv na zlepšení orientace  a vnímání tvarů a různých barev
- cvičení prostorové paměti a orientace
- zlepšování jemné motoriky prstíků, díky navlékání tvarů na provázky
- trénink soustředění, postřehu
- přizpůsobení obtížnosti věku a schopnostem dětí
- 2 různé varianty hry
- vhodná i pro seniory s poruchami orientace

Balení obsahuje: žetony různých barev a tvarů–36 kusů, karty se vzory–55 kusů, provázky–4 kusy, slepé karty s mřížkou–4 kusy, český a slovenský návod ke hře

Poděkování:

Dobrý den,
děkujeme za hru Tvary, barvy, paměť, kterou naše školka vyhrála v soutěži Vandy a Standy. Vaše hra se nám líbí a děti ji hrají rády.
Eva Marková
učitelka MŠ
ZŠ a MŠ Barrandov, Chaplinovo náměstí 1/615
Praha 5
Do E-shopu