Rychlý kontakt
Pexi, s.r.o.,
Podnikatelská 565, 19011 Praha 9
Telefon
(+420) 222 762 000
Fax+zázn.
(00420) 222762000
Skype
pexi.asist
Email
info@pexi.cz
Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem Facebooku na adrese www.facebook.com/pexicz. Nebo vyhledejte facebookovou stránku "MilujemeHračky"
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2021

Poznávání pro nejmenší - Destičky a barvičky

Výrobce: Alexander

Poznávací a naučná hra, která rozvíjí základní schopnosti a dovednosti batolat od 12. měsíců věku. Rozšiřuje slovní zásobu, pomáhá propojit hmatovou a vizuální paměť a schopnost rozpoznávat nové barvy. Hra ze série "Sovička moudrá hlavička", která získala ocenění HRAČKA ROKU 2019 v kategorii "Baby a Předškolní".

Hra je zaměřená na rozvoj logiky, hmatu a poznávání barev. První kontakt realizují děti pomocí hmatu. Tvar dílků je specifický pro každou kartičku a tím pomáhá propojit hmatovou a vizuální paměť. Díky zjednodušeným obrázkům se děti seznamují s novými slovy a rozšiřují tak svojí slovní zásobu. Barevný podklad kartiček pomáhá učení a opakování barev a hra s nimi zvyšuje schopnost rozpoznání a zapamatování baviček.

Garantem poznávacích her je uznávaná psycholožka z Varšavské univerzity Alexandra Petrovská.
Hra je vhodná pro děti od 12 měsíců do 2 let.

Obsah balení: 16 obrázků na 8 velkých barevných destičkách z pevného kartonu, český a slovenský návod ke hře, pevnou krabici s uchem usnadňující přenášení
Do E-shopu