Rychlý kontakt
Pexi, s.r.o.,
Podnikatelská 565, 19011 Praha 9
Telefon
(+420) 274 023 224
Fax+zázn.
(00420) 274023224
Skype
pexi.asist
Email
info@pexi.cz
Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem facebooku.
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2014

Tučňáci v akci (2 hry v 1) + dárek

Výrobce: Alexander

Tučňáci v akci:
Tučňáci v akci jsou dvě zábavné deskové hry, se kterými zažijete společně se svými dětmi spoustu zábavy a příjemného napětí.  

„Tučňáci v akci“, to jsou 2 deskové hry. První hra pojmenovaná „Útěk ze ZOO“ je o tom, že parta tučňáků se rozhodne, že prchne ze ZOO, kde jsou držení v 

zajetí. Každý z hráčů má svoje družstvo tučňáků a jeho úkolem je vysokými hody na kostce  dovést co nejrychleji do vytouženého cíle - svobodě.
Vítězem hry se stává ten, kdo jako první vyvede svoje tučňáky mimo zdi zoologické zahrady.

Ve druhé hře „Na ryby“ se nyní svobodní, ale hladoví tučňáci vydávají na rybolov. 
Hráči krouží po okruhu na herní desce a snaží se co nejrychleji natrefit na políčka, jejichž obsazení je odměňováno úlovkem chutné ryby - žetonem. 
Vyhrává ten, kdo získá největší množství ryb. V průběhu rybolovu číhají na milé tučňáky nebezpečí a tak si každý tučňák musí dávat pozor, aby neskončil v 

tlamě nenasytného žraloka.

Balení obsahuje: dvoustrannou hrací desku - 1ks, barevné figurky - 16ks, žetony - 23ks, hrací kostku - 1ks, český a slovenský návod ke hře

Pískové omalovánky:
Kreativní sada. Staň se malým umělcem společně se psem Scooby-Doo! Vytvoř 2 veselé pískové obrázky. K dispozici máš 9 sáčků s různobarevným pískem.

Tvoření obrázku je založeno na postupném odkrývání naříznutých prvků obrázku tak, aby se odkryly lepicí plochy vybraného dílu. Následně je potřeba tyto části posypat pískem odpovídající barvy a je hotovo! Tvůj vlastní pískový barevný obrázek.

A nyní, jak to udělat krok po kroku:
1. Rozložit na stole ochrannou podložku nebo vlastní velké noviny.
2. Pomocí dřívka zatlačit a nadzvednout vybranou krycí část obrázku.
3. Posypat pískem odpovídající barvy odkrytý lepkavý díl obrázku.
4. Nadbytek písku opatrně setřást na podložku a přesypat zpátky do sáčku.
5. Opakovat uvedené kroky u  dalších částí obrázku.

Náš tip: dřívkem můžeš do vysypaného písku nakreslit nějaký vzor. Můžeš také kombinovat písek různých barev a vytvářet vlastní barevné kombinace. 

Dokončený obrázek vlož do rámečku a pověs na stěnu nebo daruj někomu blízkému!

Vzhledem k  výrobním procesům se vzory a barvy mohou nepatrně lišit od těch, které jsou na balení.

Obsah balení:
1) Obrázek o rozměrech 14,9x19,6 cm – 2 kusy
2) Dřívko na odstranění krycí fólie
3) Sáčky s  barevným pískem – 9 kusů 
4) Návod v českém a slovenském jazyce

Doodle rool:

Všestranná kreativivní sada, pro děti od 3 let.
Inovativní kreativní výrobek s univerzálním použitím - obrovký kus papíru, 4 barevné kvalitní pastelky a přenosné patentované pouzdro se zubatým okrajem - přes něj snadno utrhnete papír dlouhý, jak právě potřebujete. 
Speciální pouzdro chrání papír před zmačkáním a udrží pastelky v zásobníku, aby se neztratily.
Za krátkou dobu mnohokrát oceněný výrobek!

Maminky s ní zabaví svoje dítka vždy, když to potřebují - doma, v restauraci, v čekárně.... Pohodlně se vejde do kabelky a jeho rozložení a sklizení zabere jen okamžik.

DOODLE ROLL®  (čti Dúdl rol) umožní tvořit a vymýšlet dětem kdykoliv, cokoliv a kdekoliv! Doodle Roll® je vhodný pro každého a pro všechny příležitosti.
Vytvářej plakáty, nápisy, cedulky, obrázky...hraj hry, soutěž na papíře...piš příběhy, pohádky, dělej si seznamy, poznámky...
V přenosném pouzdře, které slouží k ochraně pastelek, jako schránka na papír a jako "kráječ" na papír,  mají děti Doodle vždy hned po ruce.
Když si děti malují a čmárají s Doodle Roll®, užívají si zábavu a zapojují tvořivost, ať už jsou doma nebo venku, sami nebo s kamarády...
Maminky s ním zabaví svoje dítka vždy, když to potřebují - doma, v restauraci, v čekárně, v letadle, na návštěvě... Pohodlně se vejde do kabelky a jeho rozložení a sklizení je dílem okamžiku.

Doodle Roll® ocení nejen děti, ale i jejich maminky. Ty si na něj mohou dělat poznámky nebo zanechat vzkaz na kousku papíru. Má malé rozměry, je vždy po ruce. Vejde se pohodlně i do kabelky.
Žádné rozházené papírky a poztrácené pastelky nebo tužky. Vše je na jednom místě vždy uklizené.

Každé balení Doodle roll obsahuje kolečka s "Doodlíky", legračními postavičkami, které si můžeš vybarvit podle svého gusta.
Když ti nějaký chybí, vyměň si je s přáteli a skompletuj si celou sbírku!

Ocenění:
Za velmi krátkou dobu od svého uvedení si Doodle Roll® získal přízeň mnoha uživatelů i odborníků. 
Největším důkazem je získaná desítka ocenění a z nich jedno z nejvýznamějších. Jedná se o ocenění prestižního časopisu "Rodičovství" udělované na světovém veletrhu hraček v New Yorku - cena BEST in PLAY 2012.
Doodle Roll® byl vybrán jako 1 z 25 hraček "Best in Play" z více než 1100 přihlášených produktů. Ostatní oceněné výrobky patří mezinárodním lídrům v hračkách - značky Lego, Crayola, Bannagrams a Barbie.
Do E-shopu