Rychlý kontakt
Pexi, s.r.o.,
Podnikatelská 565, 19011 Praha 9
Telefon
(+420) 222 762 000
Fax+zázn.
(00420) 222762000
Skype
pexi.asist
Email
info@pexi.cz
Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem Facebooku na adrese www.facebook.com/pexicz. Nebo vyhledejte facebookovou stránku "MilujemeHračky"
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2021
 
30. 12. 2013
Podporujeme v r. 2013
 
Perex - Podívejte se na přehled kde všude se mohli radovat z našich hraček v roce 2013
Mikulášská besídka, 7. prosince 2013, Praha - Běchovice
 V sobotu 7. prosince 2013 se v Praze - Běchovicích konala pod záštitou Městsé části Mikulášská besídka s diskotékou. Odpoledne ve Sportovním centru Běchovice bylo určeno především pro děti, kterým Mikuláš spolu s anděly a čertem rozdal dárky, připraveny byly i soutěže o ceny. Večerní Mikulášské disco potom patřilo především dospělým. Jsme velmi rádi, že jsme tuto předvánoční akci mohli svými výrobky sponzorovat a opět tak rozdávat dětem radost. 
 
 
  
 
Puzzliada, 18. března 2013, Frýdek-Místek
Dne 18. března se uskutečnila celodružinová akci PUZZLIÁDA.
V minulých dvou týdnech probíhala vyřazovací kola v odděleních a 18.3. se ti nejlepší mezi sebou utkali. Akce byla plna smíchu, odměn, radosti, povzbuzování ..... přesně taková, jak se u akcí pro děti očekává. Cena v podobě puzzle pro vítěze byla velkým překvapením pro všechny.
Zbylá puzzle jsme rozdělily do oddělení pro ty, kteří nevyhráli, ale aktivně se účastnili
 
 
Fotka s mojí výhrou   Moje výhra!  Vítězové
 
 
Dětská mereda, 9. března 2013, Hranice
NA MERENDĚ V SOKOLOVNĚ SE VŠICHNI VÝBORNĚ BAVILI.
 
Spolek žen rouské uspořádal 6. ročník dětské merendy, která se uskutečnila  9. března 2013 v hranické sokolovně za finanční  podpory olomouckého kraje.
Toto sobotní odpoledne patřilo nejen dětem, ale i dospělým. Merendy se zúčastnilo několik dětských domovů a široká veřejnost.  Hranická sokolovna byla zaplněna pohádkovými postavičkami  do posledního místečka, napočítali jsme kolem 300 návštěvníků. U vchodu do sálu dostal každý účastník zdarma zákusek,chlebíček a poukázku na večeři. Na stolech bylo nachystáno ovoce a bombóny.

Děti skotačily na písničky z pohádek, ale nejvíce se jim líbily malé bublinky, které se pouštěli v určitých intervalech na sál. Do promenády masek se zapojili i rodiče. Kulturní vystoupení  občanského sdružení californie- rouské se  všem moc  líbilo a bylo odměněno bohatým potleskem. Rádi do soutěží zapojujeme i dospěláky. Celé odpoledne se všechny masky snažily svými výkony a kreacemi  zaujmout porotce, kterými byli-paní Jana Konečná – zástupce olomouckého kraje, Pan Pavel špoltys-zástupce Lipníka nad Bečvou, senátor a primátor města Přerova- Jiří Lajtoch, Antonín Mucha ze společnosti Esintes.r.o.,Ladislav Šuba-zástupce motorsportu Sedláček a paní Lenka Kopřivová členka zastupitelstva města Hranic. Tato porota měla velice těžký  úkol vybrat  ty nejlepší , neboť všechny masky byly nádherné. Nakonec to dopadlo takto.

Všechny tyto masky obdržely – šerpu, korunku, cetifikát a plyšovou hračku. Ostatní  také nepřišli zkrátka, dostali sladkosti a malou  plyšovou hračku. Poté měly missky sólo, kde bylo vidět jak tyto děti berou svůj titul velmi vážně a k tělíčku si tiskly darované plyšáky. Po vyčerpávajícím tanci následovala večeře, kterou obdržely všechny děti a pak již všichni  netrpělivě čekali na  bohatou tombolu, kde bylo krásných 110 cen.
Teprve přítomností na merendě poznáváme, co je pro člověka nejdůležitější. Lásku k dětem a jejich rozzářené oči na našich akcích dokážou nám zapomenout na starosti uspěchané doby.
Po snězení všech dobrod se všichni neradi rozcházeli domů a děkovali nám za úžasně připravenou akci stím, že se těší už na další ročník. Akce byla velmi náročná jak finančně, tak i fizicky, ale velmi nás těší radost  a rozzářené oči všech dětí….
 
Společná fotografie na závěr  Ceny pro vítěze  Radostné chvilky po předávání cen

 

 
 
 Velký počernický karneval, 10. 2. 2013, Praha - Horní Počernice
Dne 10. února 2013 konalo rodinné centrum Veselý čertík, o.s. Velký počernický karneval. Jednalo se o Ples princů a princezen, který byl přístupný široké veřejnosti. Věcné dary, které jsme neziskové organizaci poskytli byly použity jako ceny do soutěží. Všem princům i princeznám to moc slušelo!
 
VELKY POCERNICKY KARNEVAL 2_2013 VELKY POCERNICKY KARNEVAL 2_2013VELKY POCERNICKY KARNEVAL 2_2013 VELKY POCERNICKY KARNEVAL 2_2013
 
Dětský karneval, 10. 2. 2013, Hříšice - Jindřichův Hradec
10. února 2013 se v Hříšici opět konal dětský karneval. Akci připravila zdejší školka za přispění mnoha sponzorů, rodičů a přátel školy. Pro děti byla připravena bohatá tombola s hračkami a různými dobrotami a nechyběly ani soutěže.
Masky se nám předvedly v plné kráse s širokým zaměřením od pirátů až po princezny. Jsme velmi rádi, že jsme mohli tuto vydařenou akci také sponzorovat.
 
DETSKY KARNEVAL HRISICE 2_2013 DETSKY KARNEVAL HRISICE 2_2013