Rychlý kontakt
Pexi, s.r.o.,
Podnikatelská 565, 19011 Praha 9
Telefon
(+420) 222 762 000
Fax+zázn.
(00420) 222762000
Skype
pexi.asist
Email
info@pexi.cz
Aktuální soutěž
Všechny soutěže aktuálně naleznete na našem Facebooku na adrese www.facebook.com/pexicz. Nebo vyhledejte facebookovou stránku "MilujemeHračky"
více informací
Archiv soutěží
© Pexi.cz 2007-2021
 
19. 6. 2015
Dětský den v Dřevčicích
 
Perex - Dětský den v Dřevčicích Datum konání akce: 14.06.2015 Pořadatel akce: TJ Sokol Dřevčice

Text od pořadatele:

Počasí nám přálo a naší akce se zúčastnilo neuvěřitelných rekordních 200 soutěžících dětí ve věku od 1 roku do 14 let. Děti Vaše dary velice ocenily a byly nadšené. Poděkování za dary Vám posílají i rodiče.
Dětský den začínal od 13:00 soutěžními úkoly (hasiči Dřevčice, myslivci Dřevčice, Agromaso Dřevčice (zde si děti prohlédly zemědělské stroje, obiloviny, dostaly sladkou odměnu a možnost skákacího hradu), skákání v pytli, kop na branku, házení šipek na terč, tvoření s korálky a samoschnoucí hmoty, házení balonků na cíl, skládání ovoce, střelba vodníma pistolkama na plechovky). U každého stanoviště za splnění soutěžního úkolu byla připravena odměna a dále za splnění všech 10 soutěžních úkolů obdrželi děti balíčky s odměnami. Po celé odpoledne bylo pro děti připraveno malování na obličej a třpytivé tetování, dílnička, skákací hrad, stánek s hlavolamy z iQ parku Centrum Babylon Liberec, stánek České pojišťovny, výrobník bublin, cukrová vata, kopečková zmrzlina, popelářské auto AVE, policejní auto od městské policie Šestajovice, BESIP, RC aréna (auta na dálková ovládání a jízda RC tanky se střelbou na terč) . Dále probíhala ukázku výcviku psů od ZKO Stará Boleslav, taneční vystoupení dětí z Funaticu ( s choreografií Rockerky, Letní hit, Fotbalistky, Mimoňové a jiné) a pěvecké interaktivní vystoupení Jany Rychterové Zpívající písnička.  Po hudebním vystoupení byl připraven ohňostroj od společnosti Ohňostroje Krupička. Dětský Den tradičně zakončila  pěna od sboru hasičů ze Staré Boleslavi.

Text Pexi s.r.o.:

Velmi nás těší, že akce měla takový úspěch a přišlo jí navšťivit tolik účastníků. Podle fotek je zřejmé, že se počasí opravdu vydařilo. Na děti čekalo opravdu spoustu zábavy a překvapení. Velmi nás těší, že jsme součástí i této krásné akce pro děti.